Ąžuoliukas

Lukšių vaikų darželis

Sporto ir sveikatingumo šventė

 

Paskutinę pavasario dieną darželyje vyko Sporto ir sveikatingumo šventė. Vaikus nustebino į šią šventę atvykęs klounas. Jis kartu su vaikais darė mankštą, žaidė žaidimus ir dalyvavo įvairiose estafetėse. Po šventės vaikų laukė vaišės. Vaikai vaišinosi daržovėmis ir vaisiais, gėrė natūralias obuolių sultis. Klounas pažadėjo vaikus aplankyti rudenį.

„Meškiukų“ grupės auklėtoja Gitana Kanapeckienė

Komentarų nėra »

Amatų diena

Gegužės 11 d. „Voveriukų“ grupės vaikai dalyvavo Tradicinių amatų dienoje Zanavykų muziejuje. Renginio metu vaikai susipažino amatininkais ir tautodailininkais, turėjo galimybę susipažinti su tradiciniais amatais ir patys juos išbandyti, pažaisti linksmus tradicinius žaidimus, paskanauti gardžios sriubos.

Skaityti daugiau »

Komentarų nėra »

Vaikų velykėlės

Balandžio 25-osios rytą mūsų lopšelio-darželio vaikučiai rinkosi į rytmetį „Rid rid rid margi margučiai nuriedėjo“ švęsti Vaikų velykėlių. Šventės dalyvius pasitiko gudrutis Velykų zuikutis, skaisčioji Saulutė ir pati šauniausia Velykų bobutė. Velykų zuikis dainavo su vaikučiais daineles, rideno margučius, pasakojo istoriją apie dingusius margučius. Skaisčioji Saulutė skleidė šilumą visiems susirinkusiems. Velykų bobutė papasakojo vaikams apie margučių spalvas, iš ko verdami dažai, žaidė žaidimus, vaišino skanėstais, parodė savo dažytus margučius.

Komentarų nėra »

Darbščios rankelės – gražus darbelis

Balandžio 7-oji mūsų darželyje  buvo skirta kūrybai. Įkvėpti artėjančios gražiausios pavasario šventės visų grupių vaikai ir auklėtojos  kūrė velykinius darbelius. Kas įvairiausiomis technikomis margino medinius kiaušinukus, kas pasitelkę saulėgrąžas, kruopas, makaronus kūrė popierinius margučius, kas gamino padėkliuką-gėlytę tikram margučiui įsidėti.  Visi džiaugėmės ne tik kūrybiniu procesu, bet ir gautu rezultatu.

Skaityti daugiau »

Komentarų nėra »

Lukšiukai

Balandžio 5 dieną mūsų lopšelio-darželio komanda, pasivadinusi gražiu vardu „Lukšiukai“,  dalyvavo rajoniniame renginyje – viktorinoje „Mes mažieji patriotai“. Renginyje  dalyvavo  Šakių rajono švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai ir pedagogai. Kiekviena komanda meninėmis raiškos priemonėmis pristatė savo miesto, miestelio ar kaimo pavadinimo kilmę, supažindino su žymesnėmis krašto vietovėmis, vyko viktorina. Vaikučiai ir pedagogai patyrė daug  gerų emocijų. Kiekviena komanda buvo apdovanota prizu, padėkos raštu. Po apdovanojimų visi vaišinomės sumuštiniais, sausainiais, arbata.

Skaityti daugiau »

Komentarų nėra »